Tuti megtapsolnak

Gyerekszem
PEOPLE TEAM tábor

Mit tapasztalt egy tizenéves táborozó a PEOPLE TEAM kecskeméti gyerekparadicsomában? A gamertábort megjárt Benit kérdeztük.

Hány alkalommal voltál PEOPLE TEAM-táborban?

Kétszer. Az esti programok mindig jók voltak, főleg, hogy Lacival hangosíthattam.

Ki volt a kedvenc táboroztatód?

Bende.

Mi az az 1-2-3 dolog, amit a PT-tábornak köszönhetsz?

Sok új barát, élmény. És a szuper gamertábor: tökéletes gépek szuper játékokkal. A gamelés jó dolog, úgyhogy továbbra is játszom.

Játsszunk! Mi jut eszedbe a következő kifejezésekről: reggeli, kisbusz, kartondoboz?

Azt hittem a kakaós csigára, hogy pizzás csiga, jól meglepődtem, fel voltam készülve a finom pizzás csigára, és kakaós lett.

Ebéd, vacsora, zsúrkocsi?

Tetszett, hogy ha valaki kiöntött valamit, mindenki elkezdett tapsolni.

Kismókus, mókus, tanár?

Mindenki jó fej.

Külföldiek, gyerektábor, nyár?

Nincs sok külföldi, én Laci unokatesóján kívül nem láttam, a tábor pedig magas színvonalú, nagyon szeretem.

Orvos, orvos, orvos?

Hála istennek nem volt rá szükségem.

Ágy, pótágy, íróasztal?

Az ágyak felhajthatók, gyakran belebújtunk az ágyneműtartóba.

Mi a legviccesebb tábori történeted?

Beragadtunk a liftbe, és kézzel feszítettük ki az ajtót. Előtte Ater ezt mondta: „Miért érzem úgy, hogy a lift meg fogja adni magát?”

És a legaranyosabb?

Amikor először voltam, rátaláltam a szerelemre, annak sajna vége lett.

Meséld el a legütősebb tábori történeted!

Alsógatya-fagyasztás.

Még valami?

Mindent elmondtam. A többit jövőre ugyanott…


Kapcsolódó
PEOPLE TEAM tábor
Gyerekszem

Amit rajtam kívül senki

Ö. élményei: Amikor a PT táborban voltam, már az első napokban éreztem, hogy sokat változtam. Bátrabb lettem, most is könnyebben odamegyek másokhoz beszélgetni, és…
PEOPLE TEAM tábor
Gyerekszem

Amikor improvizálni kellett

Á. élményei: A táborban nagyon sokat nevettünk, de talán akkor a legjobban, amikor egyik este improvizálnunk kellett. „Hány veszett fejsze…
PEOPLE TEAM tábor gyerekszem
Gyerekszem

Azt hittem, uncsi

K. élményei: Elmesélem, milyen volt a nyári táborom, mert őszintén szólva eleinte nem is nagyon akartam menni. Azt hittem, uncsi…

Még több